fbpx

Polkowicki Festiwal Nauki

Polkowicki Festiwal Nauki
Wiadomości z gminy

Jutro, 22 maja, w Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach odbędzie się III Polkowicki Festiwal Nauki, w którym udział wezmą dzieci i młodzież ze szkół z terenu Gminy Polkowice. To blisko 1000 osób.
 

W programie, w godz. od 8.30 do 12.30,  wiele atrakcyjnych warsztatów, wykładów i zajęć m.in.: rysunek 3D, domowe laboratorium chemiczne, kuchnia (nie tylko) molekularna, tajemnice zwierząt egzotycznych, ile pingwinów dziennie zjada niedźwiedź polarny?, nasz niesamowity mózg!, w kraju chińskiego smoka, mistrz baniek mydlanych, gigantyczne gry planszowe.

W zajęciach udział wezmą umówione grupy dzieci ze szkół z terenu Gminy Polkowice.

Wydarzenie jest finansowane z budżetu Gminy Polkowice.

red. Roman Tomczak
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube