fbpx

Osiedle Stare Miasto z nową Radą

Osiedle Stare Miasto z nową Radą
Wiadomości z gminy

Mieszkańcy osiedla Stare Miasto wybrali dziś swoich reprezentantów na kolejną, 4 letnią kadencję. Przewodniczącą Rady Osiedla została Sabina Trzebiatowska.

Wybrano również zastępce przewodniczącej Rady, którą została Halina Stanisławska. Natomiast funkcję przewodniczącej zarządu pełnić będzie Joanna Romanik.

 

W skład Rady Osiedla wchodzi 15 członków, a jej główne zadania to, m.in. działalność na rzecz mieszkańców osiedla, ich aktywizacja w zakresie kultury, kultury fizycznej i rekreacji.

Galeria Zdjęć

Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube