fbpx

Nowa zajezdnia autobusowa już po odbiorach

Nowa zajezdnia autobusowa już po odbiorach
Wiadomości z gminy

Warsztaty, myjnia dla autobusów oraz pomieszczenia biurowe. Obiekt należący do Polkowickiego Przedsiębiorstwa Komunalnego już wkrótce zostanie przekazany Zakładowi Komunikacji Miejskiej.

Jak informuje Grzegorz Kowalski, dyrektor Polkowickiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, zajezdnia przeszła pomyślnie odbiory budowlane i teraz testowane są w niej urządzenia techniczne.

 

– W pomieszczeniach zajezdni, oprócz myjni dla autobusów i warsztatów znalazły się m. in. pomieszczenia biurowe, socjalne, szatnie oraz prysznice dla pracowników. Całość jest wyposażona tak, aby sprostać wymaganiom tak specyficznego miejsca jak zajezdnia autobusowa – mówi dyrektor polkowickiego PPK.

 

Ale to nie koniec prac budowlanych w tym miejscu. Na swoją kolej czeka plac manewrowy przed zajezdnią. Zadanie to wykona wyłoniona w przetargu firma. Oferty przyjmowane są do 6 sierpnia, a oddanie placu do użytku przewidziano na jesień tego roku.

red. Roman Tomczak
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube