Od poniedziałku, 25 listopada, uruchomiona zostanie nowa linia komunikacji miejskiej. Kursować będzie z Polkowic, przez Strefę, Sobin, Nową Wieś Lubińską, do Jędrzychowa.
– Ur
uchomienie nowej linii nr 3a ma przede wszystkim ułatwić dojazd do szkoły w Jędrzychowie dzieciom mieszkającym w Polkowicach, Sobinie i Nowej Wsi Lubińskiej – wyjaśnia Jan Wojtowicz, pełnomocnik burmistrza ds. górnictwa i komunikacji. Pozwoli też mieszkańcom pracującym na polkowickiej Strefie dotrzeć do pracy na godz. 7.00 i wrócić po godzinie 15:00 – dodaje.
Autobus kursować będzie w dni robocze. Szczegółowy rozkład jazdy przedstawiamy poniżej.
