fbpx

Na łyżwy tylko do początku marca

Na łyżwy tylko do początku marca
Wiadomości z gminy

Jak poinformowało dzisiaj Polkowickie Przedsiębiorstwo Komunalne (PPK) od 4 marca br. zamknięte będzie lodowisko przy ul. 3 Maja 50.

Zamknięcie lodowiska podyktowane jest głównie faktem, że korzysta już z niego coraz mniej osób, zarówno uczniów w ramach lekcji wychowania fizycznego jak i klientów płatnych.

 

– Dodatkowo mocno podnoszące się temperatury powietrza powodują bardzo duże zużycie energii elektrycznej która musi zostać dostarczona do agregatu chłodzącego tafle lodowiska – wyjasniaja przedstawiciele PPK.


Lodwisko było czynne od 1 grudnia 2018 r. W tym czasie skorzystało z niego ok. 26 tys. osób. Polkowickie Przedsiębiorstwo Komunalne planuje ponowne otwarcie sezonu łyżwiarskiego w Polkowicach na początek grudnia br.


red. Roman Tomczak
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube