fbpx

Jutro otwarcie lodowiska

Jutro otwarcie lodowiska
Wiadomości z gminy

Jutro o godzinie 10 rano otwieramy lodowisko. W dniu otwarcia wstęp na obiekt będzie bezpłatny.

Lodowisko przy ulicy 3 Maja to zadaszony obiekt, który pozwala na znakomitą zabawę bez względu na warunki atmosferyczne. Opiekunowie, którzy nie chcą korzystać  ze ślizgania mogą skorzystać z ogrzewanej poczekalni z podglądem tafli lodowiska. Tam też są ciepłe napoje i przekąski. Godziny otwarcia lodowiska oraz cennik poniżej.

Godziny otwarcia

Cennik

red. Konrad Kaptur
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube