Jutro o godzinie 10 rano otwieramy lodowisko. W dniu otwarcia wstęp na obiekt będzie bezpłatny.
Lodowisko przy ulicy 3 Maja to zadaszony obiekt, który pozwala na znakomitą zabawę bez względu na warunki atmosferyczne. Opiekunowie, którzy nie chcą korzystać ze ślizgania mogą skorzystać z ogrzewanej poczekalni z podglądem tafli lodowiska. Tam też są ciepłe napoje i przekąski. Godziny otwarcia lodowiska oraz cennik poniżej.