fbpx

Dyżury radnych

Dyżury radnych
Wiadomości z gminy
fot. Archiwum

Chcesz porozmawiać z radnym? Sprawdź, kiedy spotkasz przedstawiciela mieszkańców w polkowickim ratuszu. Radni dyżurują w pokoju nr 206 we wtorki od godziny 16 do 17.

Radni Rady Miejskiej w Polkowicach zapraszają mieszkańców na najbliższe spotkania 14 i 21 maja. W tym czasie dyżury pełnić będą:

– Arkadiusz Bloch (14.05)

– Piotr Cybulski (21.05)

– Mam nadzieję, że te pierwsze dyżury, które będą sprawować radni, to będą te dyżury, gdzie tutaj będzie kolejka – mówi z uśmeichem Piotr Cybulski, przewodniczący Rady Miejskiej w Polkowicach. – Liczę na to, że skoro przyjdzie mieszkaniec, mający jakiś problem, to mi go naświetli, a skoro będę bardziej zorientowany, to będę mógł być bardziej skuteczny. Ważne, żeby ten dialog był bezpośredni i bardziej rozszerzony – dodaje.

Dyżury radnych są ustalane na bieżąco i umieszczane na stronie BIP gminy Polkowice.

– Dyżurujący radni przyjmują mieszkańców oraz sporządzają protokół ze spotkania uwzględniając ustnie wniesione podanie mieszkańca. Następnie wnioski mieszkańców zostają przekazane Burmistrzowi Polkowic celem rozpatrzenia. Odpowiedzi na wnioski mieszkańców udzielane są niezwłocznie i przesyłane listem na wskazany przez wnoszącego adres zamieszkania – informuje Anna Pełechaty, dyrektor Biura Rady Miejskiej.

Radni przyjmują mieszkańców bez względu na okręg, z którego zostali wybrani. Mieszkańcy mogą dzwonić pod nr tel. 76 75 92 096.

red. MS
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube