Wczorajsza informacja o planach przenosin siedziby KGHM do Polkowic była oczywiście primaaprilisowym żartem.
1 kwietnia to taki dzień, w którym robimy sobie psikusy. Nasz portal także nie mógł odmówić sobie tej przyjemności i podzielił się z Państwem informacją o rzekomych przenosinach na teren naszej gminy siedziby KGHM.
Prawda jest taka, że KGHM w Lubinie pozostaje i ma się tam dobrze. Za rozbudzone ewentualnie niepokoje albo nadzieje – przepraszamy.