fbpx

63. urodziny Misia Uszatka

63. urodziny Misia Uszatka
Wiadomości z gminy
fot. Paula Piastowska

Sześć ogromnych tortów, kolorowe urodzinowe czapki, konfetti, balony – Przedszkole Miejskie nr 4 w Polkowicach wyprawiło swojemu patronowi wyjątkowe urodziny. Dzieci, wspólnie odśpiewały misiowi „sto lat” i przygotowały dla niego kolorowe laurki.

– Dzisiaj mamy szczególny dzień, nasz patron obchodzi 63. urodziny. Świętujemy drugi rok, ale mam nadzieję, że wpisze się to w nasz harmonogram uroczystości i rok rocznie będziemy obchodzić urodziny tej wspaniałej postaci z bajek – mówi Elżbieta Mysuna-Greń, dyrektor PM4.

Podczas przyjęcia urodzinowego nie zabrakło atrakcji dla przedszkolaków. Dzieci wzięły udział w wielu grach i zabawach, śpiewały piosenki i tańczyły na misiowej dyskotece.

– Ja znam misia uszatka. To ten miś, co dzisiaj obchodzi urodziny. Ma bardzo dużo lat. Śpiewamy mu sto lat i jest tort. Miś już jest trochę stary, ale i tak go lubimy – opowiada jeden z przedszkolaków.

Nie lada wyzwanie podczas urodzinowej imprezy czekało na wychowawców. Z zawiązanymi oczami na dużych kartkach papieru musieli namalować postać misia uszatka. Zadanie wykonali na piątkę z plusem. W nagrodę otrzymali gromkie brawa od swoich podopiecznych. Na koniec imprezy dzieci rozeszły się do sal, gdzie, jak na urodziny przystało, czekał pyszny tort.

red. Paula Piastowska

Galeria Zdjęć

Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube