Przejdź do treści

Wiadomości z gminy:

Nowa zajezdnia autobusowa już po odbiorach

Dodane: Wtorek, 23 lipca 2019

Warsztaty, myjnia dla autobusów oraz pomieszczenia biurowe. Obiekt należący do Polkowickiego Przedsiębiorstwa Komunalnego już wkrótce zostanie przekazany Zakładowi Komunikacji Miejskiej.

Spotkajmy się na „Barykadzie”

Dodane: Wtorek, 23 lipca 2019

W tym roku przypada 75. rocznica Powstania Warszawskiego. Z tej okazji Towarzystwo Historyczne "Victoria" wraz z Polkowickim Centrum Animacji w ramach Projektu "Barykada", przygotowały szereg ciekawych wydarzeń.

Będzie przebudowa skateparku

Dodane: Piątek, 19 lipca 2019

Od kilku dni skatepark w Polkowicach jest zamknięty. Powodem jest zły stan techniczny znajdujących się tam urządzeń. Ale najpóźniej do końca września wszystkie urządzenia będą wymienione na nowe, bardziej trwałe.

Kulturalne Polkowice:

Akcja Lato w gminie

Dodane: Wtorek, 23 lipca 2019

Wakacje na wsi nie muszą być nudne. Wiejski Ośrodek Kultury w Sobinie już w poniedziałek (15 lipca br.) rozpoczyna tam „Akcję Lato”. Zapisy trwają, a hasło przewodnie tegorocznej edycji to „ENE DUE RABE…”.

Kino pod chmurką na Rynku

Dodane: Wtorek, 23 lipca 2019

Korzystając z wakacyjnej aury Polkowickie Centrum Animacji zaprasza na plenerowe pokazy filmowe w ramach „Kina pod chmurką”. Pierwszy seans odbędzie się 20 lipca br. o godzinie 21.30 na polkowickim Rynku.

Zostań wolontariuszem!

Dodane: Piątek, 19 lipca 2019

Polkowickie Centrum Animacji szuka wolontariuszy do nowego projektu „Zgrane Polkowice”. To pierwszy w naszym mieście pomysł organizacji wakacyjnych weekendów w Rynku.  

Ze sportowych aren:

Ostatni sparing

Dodane: Poniedziałek, 22 lipca 2019

Na niespełna tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych piłkarze Górnika Polkowice zmierzyli się w meczu kontrolnym z Odrą Opole. Mecz zakończył się wygraną pierwszoligowca 3:1. Bramkę dla zielono-czarnych zdobył Michał Bednarski.

Maria Conde zagra dla mistrzyń Polski!

Dodane: Piątek, 19 lipca 2019

Ma tylko 22 lata, a już może pochwalić się sporym doświadczeniem i sukcesami. Hiszpańska skrzydłowa Maria Conde dołączy do CCC Polkowice.

Niebawem inauguracja piłkarskiej II ligi

Dodane: Czwartek, 18 lipca 2019

27 lipca będziemy świadkami powrotu II ligi do Polkowic. Pierwszy mecz sezonu drużyna Górnika Polkowice rozegra przed własna publicznością z zespołem Błękitni Stargard.