Przejdź do treści

Niestety bez punktów

Niestety bez punktów
fot. Górnik Polkowice

Dodane: Poniedziałek, 13 maja 2019

Piłkarze KGHM Zanam Górnik Polkowice wrócili z Namysłowa bez punktów. Polkowiczanie ulegli drużynie Agroplon Głuszyna 1:0.  

 

Do zwycięstw piłkarzy Górnika zdążyliśmy się już przyzwyczaić, tym razem rzeczywistość okazała się inna. Rywal zielono - czarnych grał o życie, czyli o utrzymanie się w lidze, stąd też piłkarze gospodarzy wykazali się większą determinacja na boisku i zasłużenie wygrali. Zwycięska bramka padła w 25 minucie spotkania, a jej autorem był Bartosz Sobczyński. Trudno usprawiedliwiać polkowiczan od porażki,  takie mecze się po prostu  zdarzają i mówi się trudno, gramy dalej.

Utrata punktów nie zachwiała pewnej pozycji lidera w rozgrywkach III ligi. Polkowiczanie  prowadzą mając 9 punktów przewagi nad drugim zespołem - Zagłębiem II Lubin.

Okazją do podwyższenia wyniku będzie najbliższe spotkanie ligowe z zespołem Ruchu Radzionków. Mecz ten rozegrany zostanie w środę 15 maja w Polkowicach o godzinie 17.

Agroplon Głuszyna – KGHM ZANAM Górnik Polkowice 1:0 (1:0)
Bramka: Bartosz Sobczyński 25

KGHM ZANAM Górnik Polkowice: Kopaniecki – Azikiewicz, Król, Kowalski-Haberek, Radziemski, Galas, Ekwueme (65 Konefał), Karmelita, Bancewicz, Fryzowicz, Szuszkiewicz

 

Niestety bez punktów
fot. Górnik Polkowice
Niestety bez punktów
fot. Górnik Polkowice