Przejdź do treści

Służba przez 365 dni w roku

Służba przez 365 dni w roku
fot. R.Flisiewicz

Dodane: Czwartek, 09 maja 2019

Z okazji zbliżającego się Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej, pracownicy polkowickiego PGM-u spotkali się we własnym gronie, aby wspólnie uczcić swoje święto.

 

Gospodarka komunalna, to fundamentalna sfera działalności każdego samorządu. Dzięki niej,
a przede wszystkim pracownikom przedsiębiorstw komunalnych, każdego dnia możemy cieszyć się komfortem w swoich gospodarstwach domowych.

 

- Praca w gospodarce komunalnej, nie jest pracą łatwą. Dlatego z tego miejsca chciałbym podziękować Państwu za wkład i zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków. Doświadczenie jest naszą siłą, dzięki której możemy efektywnie realizować nasze cele – powiedział do zebranych Jacek Kaszuba, prezes zarządu PGM.

 

Polkowickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zatrudnia ok. 100 osób. To właśnie oni każdego dnia czuwają m.in. nad tym, aby z kranu leciała czysta woda, a zimą w naszych mieszkaniach było ciepło.  

 

- Praca, jaką Państwo wykonujecie jest ciężka i często niedoceniana. Wymaga ona dyspozycyjności 24 godziny na dobę. Bez dobrej służby komunalnej nie ma prawidłowego funkcjonowania samorządu – zaznaczył Tadeusz Maćkała, przewodniczący rady nadzorczej PGM.

 

W trakcie spotkania, prezes polkowickiej spółki wręczył nagrody jubileuszowe.  

 

Służba przez 365 dni w roku
fot. R.Flisiewicz
Służba przez 365 dni w roku
fot. R.Flisiewicz