Zrecenzuj i wygraj!

Zrecenzuj i wygraj!
Kulturalne Polkowice

W „Obliczach Teatru” najważniejsze jest spotkanie – z aktorami, spektaklem i opowiadaną hirstorią, dlatego wszystkich widzów serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na recenzję jednej ze sztuk, prezentowanych podczas XXI Polkowickich Dni Teatru!

Ciekawi nas, jakie emocje i przemyślenia wywołały w Was poszczególne spektakle oraz co najbardziej Was w nich poruszyło.

 

Najlepsze prace nagrodzimy zestawami książek i pamiątek festiwalowych oraz opublikujemy je na łamach „Gazety Polkowickiej”, gazetki „Proscenium” i na stronach internetowych Polkowickiego Centrum Animacji i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach.

 

Recenzje można przesyłać do końca marca na adres mailowy: konkurs@pca.pl. Można je również przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do recepcji Polkowickiego Centrum Animacji, ul. Skalników 4, 59-100 Polkowice.

 

Organizatorami konkursu są: Polkowickie Centrum Animacji, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach oraz Gazeta Polkowicka.Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.pca.pl.

 

Serdecznie zapraszamy i życzymy połamania pióra!

red. Roman Tomczak
Tłumacz