fbpx

Warsztaty tworzenia mangi

Plakat o warsztatach tworzenia komiksów w stylu mangi,projektowaniu postaci czy też layoutowaniu strony komiksu. Zajęcia są w czwartek: 4,11 oraz 18 sierpnia w Centrum Kultury w Polkowicach przy ul. Skalników 4. Karnet na trzy spotkania kosztuje 30 złotych.
Kulturalne Polkowice
fot. Źródło: Centrum Kultury

Do 2 sierpnia przyjmowane są zapisy na warsztaty tworzenia mangi, organizowane w Centrum Kultury.

– Jeśli chcesz tworzyć komiksy w stylu mangi, nauczyć się projektować postacie czy też layoutować strony komiksu, to te zajęcia są właśnie dla ciebie – zachęcają organizatorzy warsztatów, które odbywać się będą w czwartki: 4, 11 oraz 18 sierpnia w Centrum Kultury w Polkowicach przy ul. Skalników 4.

Karnet na trzy spotkania kosztuje 30 złotych. Uczestnicy zajęć będą m.in. uczyć się tworzyć komiksy, ale nie zabraknie sztuczek projektowych i ciekawostek. Warsztaty tworzenia mangi poprowadzi Katarzyna Chiżyńska: – Od zawsze moim środkiem wyrazu był komiks, a najbardziej podobał mi się komiks japoński. Ukończyłam Liceum Plastyczne we Wrocławiu i obroniłam mój dyplom, którym był właśnie komiks. Obecnie studiuję animację na UAP-ie, gdzie moje komiksy mogą same ożyć tak jak je zawsze sobie wyobrażałam. Kolejny przystanek to gra komputerowa.

Na warsztaty zapisać się można drogą mailową pisząc na adres: organizacja@ckpolkowice.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 sierpnia.

Źródło: Centrum Kultury

red. ULK
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube