fbpx

W Salonie zaśpiewają nie tylko kolędy

na biało-niebieskim tle napis: Koncert świąteczny, poniżej z prawej strony biała gitara, obok klawiatura pianina.
Kulturalne Polkowice

Kolędy, pastorałki i inne utwory pasujące do zimowej atmosfery, wykonane przez duet muzyczny Lu&Kam – czyli Luizę Ściślewską i Kamilę Ochędowską, wypełnią koncert, który odbędzie się 19 stycznia o godzinie 18 w Salonie (Rynek 27). Wstęp wolny.

– Jeśli chcecie spędzić piątkowy wieczór w nastrojowej atmosferze, delektując się gorącym napojem: kawą, herbatą, czekoladą albo lampką wina, przy dźwiękach muzyki na żywo, to serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert świąteczny – zachęcają organizatorzy wydarzenia z Centrum Kultury.

O Duecie Lu&Kam

Luiza Ściślewska – wokalistka inspirująca się stylistyką pop–soul-jazz. Najchętniej wykonująca repertuar w oparciu o te gatunki muzyczne. Mająca na swoim koncie udział w festiwalach piosenki oraz zdobyte nagrody. Lubi kameralne i klimatyczne występy pozwalające na kontakt z publicznością i wspólne celebrowanie muzyki.

Kamila Ochędowska – instrumentalistka grająca przede wszystkim na gitarze, perkusji oraz pianinie. W 2021 roku ukończyła Instytut Muzyki w Zielonej Górze na Wydziale Artystycznym o kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Przez parę lat akompaniowała polkowickiemu chórowi Cantabile podczas licznych występów lokalnych, jak i wyjazdowych. Inspiruje się w gatunkach pop-rock.

na biało-niebieskim tle napis: burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki zaprasza na koncert świąteczny. 19 stycznia o godzinie 18 Salon Rynek.

 

Źródło: Centrum Kultury

 

red. ULK
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube