fbpx

To przyjaciele biblioteki

To przyjaciele biblioteki
Kulturalne Polkowice

W piątek (14 grudnia) podsumowano ósmą edycję projektu Krąg Przyjaciół Biblioteki. 23 osoby, które systematycznie wypożyczają książki, korzystają z zasobów multimedialnych, odwiedzają czytelnię oraz w szczególny sposób angażują się w życie biblioteki.

Celem projektu Krąg Przyjaciół Biblioteki jest zacieśnianie więzi między czytelnikiem a bibliotekarzem oraz wyróżnienie czytelników szczególnie związanych z Biblioteką. Osoby, które zasłużyły na miano „Przyjaciół Biblioteki” otrzymały nagrody rzeczowe w postaci, jakżeby inaczej, książek. Sądząc po zadowolonych minach bibliotekarki trafiły w gusta obdarowanych.

Spotkanie podsumowujące projekt przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczestników wprowadził w nią skecz „O Bibliotece” w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Wszyscy wysłuchali również wierszy pani Marii Teresy Woronicz, lokalnej pisarki. Na koniec, tradycyjnie zrobiliśmy wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

red. Konrad Kaptur
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube