fbpx

To już 55 lat – na górniczą nutę

plakat napis: koncert jubileuszowy
Kulturalne Polkowice
fot. Centrum Kultury w Polkowicach

W ramach jubileuszowych obchodów Orkiestry Górniczej ZG Polkowice-Sieroszowice w niedzielę 5 października o godzinie 17 w Auli Forum Zespołu Szkół w Polkowicach odbędzie się wyjątkowy koncert. .

– Pod batutą Romana Bety orkiestra zaprezentuje znane i lubiane utwory muzyki rozrywkowej. Na scenie pojawią się także lokalni wokaliści, którzy razem z orkiestrą przygotowali specjalny program na ten wyjątkowy wieczór – zapowiadają organizatorzy wydarzenia z Centrum Kultury w Polkowicach. – Jest to nie tylko okazja do świętowania jubileuszu, ale także do wysłuchania koncertu zespołu, który od pokoleń jest ważną częścią kulturalnego życia naszego miasta i regionu.

Bilety w cenie: 20 zł – w przedsprzedaży, 35 zł – w dniu wydarzenia do nabycia w Kawiarni CieKawa, Kinie, Pałacu w Suchej Górnej oraz online na stronie www.bilety.ckpolkowice.pl

Szczegóły na plakacie.

plakat - koncert jubileuszowy, zdjęcia muzyków w czarnych mundurach górniczych,
red. ULK
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube