fbpx

Sylwester z planszówkami

na czarnym tle żółto-pomarańczowy napis: sylwester i biały napis - Gry bez prądu. Obok niebieskie postaci z gry komputerowej, w tle duża postać w beżowej koszuli z wyciągniętą do przodu ręką.
Kulturalne Polkowice

II Planszowy Sylwester – to propozycja Centrum Kultury na spędzenie ostatniego w tym roku wieczoru w miłej atmosferze. Impreza odbędzie się w dawnym „Skarbku” przy ul. Browarnej 1.

– Startujemy 31 grudnia o godzinie 20 – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy z Centrum Kultury. – Nie musicie być zawodowymi strategami, aby do nas dołączyć – to nie jest konkurs na mistrza gry planszowej, ale raczej luźne spotkanie dla wszystkich, którzy pragną spróbować czegoś nowego. Mamy dla was pełną gamę gier, od klasyków po najnowsze hity, więc każdy znajdzie coś dla siebie – dodają.

Podczas spotkania można będzie rywalizować albo wspólnie pokonywać wyzwania. Do dyspozycji będą między innymi takie tytuły jak: przygodowe „Droga do Eldorado”, tajemnicza „Zaginiona Wyspa Arnak”, klasyczne „Wsiąść do Pociągu” czy mroczne „Cthulhu: Death May Die” oraz „Horror w Arkham”. Będą też propozycje dla bardziej wymagających graczy. W przerwach między rozgrywkami zaplanowano relaksujące warsztaty malowania figurek. Organizatorzy zapewniają kawę, herbatę oraz słodkie i słone przekąski.

Koszt udziału w wydarzeniu to 50 zł od osoby. Bilety dostępne są w kawiarni CieKawa, Kinie, online na stronie www.bilety.ckpolkowice.pl oraz na miejscu w dniu imprezy. Ilość miejsc jest ograniczona.

UWAGA! W sylwestrze z grami planszowymi mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 15. rok życia. Obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu.

Źródło: Centrum Kultury

red. ULK
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube