fbpx

Spotkanie autorskie z Januszem Leonem Wiśniewskim

książki w bibliotece
Kulturalne Polkowice
fot. Freepik/MGBP

Polski naukowiec i pisarz, magister fizyki i ekonomii, Janusz Leon Wiśniewski, bo o nim mowa będzie gościem spotkania autorskiego, które organizuje Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna.

To autor znany z bestsellerowej powieści „Samotność w sieci”, która zadebiutowała w 2001 roku. Jego twórczość obejmuje również takie dzieła jak „Martyna”, „Intymna teoria względności” oraz „Sceny z życia za ścianą”, które cieszą się popularnością w 19 krajach na całym świecie.

– Podczas spotkania będziemy mieli okazję nie tylko poznać autora osobiście, ale także porozmawiać o jego książkach, procesie twórczym i inspiracjach. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w świat literatury i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstają znakomite opowieści. – informują pracownicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach.

Spotkanie odbędzie się 16 maja w sali audiowizualnej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach. Początek o godz. 17. Spotkanie jest bezpłatne, a wejściówki do odebrania są w wypożyczalni głównej. Ilość miejsc ograniczona.

 

Plakat na spotkanie autorskie

 

red. MS
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube