fbpx

Rozświetlenie choinki

Rozświetlenie choinki
Kulturalne Polkowice
fot. Centrum Kultury

Odliczamy! Za parę dni poczujemy wyjątkową atmosferę świąt Bożego Narodzenia na polkowickim Rynku. Mieszkańcy wspólnie z burmistrzem Polkowic rozświetlą choinkę świętując jednocześnie Mikołajki. Wydarzenie zaplanowano na wtorek 6 grudnia.

Choinka to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli świąt, który wprowadza radosną atmosferę. Poczujmy tę pozytywną aurę spotykając się 6 grudnia o godz. 17 w sercu miasta.

– Magiczny czas bożonarodzeniowy rozpoczynamy wydarzeniem „O choinka! Ale świeci!”, wiem, że na ten dzień czekają zarówno dzieci jak i dorośli – mówi Łukasz Puźniecki, burmistrz Polkowic. – Zapraszam serdecznie do wspólnego odliczania poprzedzającego kulminacyjny moment rozświetlenia miejskiej choinki – dodaje.

Dla najmłodszych polkowiczan w tym dniu zaplanowano mikołajkowe disco, zabawy zręcznościowe, wspólne tworzenie świątecznego łańcucha i oczywiście spotkanie ze św. Mikołajem. Na ten przedświąteczny czas polkowickie kino przygotowało seanse mikołajkowe. Z projekcji mogą skorzystać grupy zorganizowane.

red. MS
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube