fbpx

RODZINNE POLKOWICE + przegląd twórczości lokalnej

RODZINNE POLKOWICE + przegląd twórczości lokalnej
Kulturalne Polkowice
fot. M. Szylko

Burmistrz Polkowic Wiesław Wabik zaprasza zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych polkowiczan do wzięcia udziału w wydarzeniu „Rodzinne Polkowice + przegląd twórczości lokalnej”. To doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu dla całych rodzin. Nie zabraknie ciekawych atrakcji oraz świetnej zabawy podczas występów lokalnych artystów.

W programie m.in. rodzinne gry i zabawy sportowe, przegląd twórczości lokalnej, festiwal maskotek, występy artystyczne, dmuchańce, strefa bezpieczeństwa i zdrowia i wiele więcej. Spotykamy się 24 i 25 maja w Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku.

W trakcie tego rodzinnego wydarzenia, które ma charakter wypoczynkowo-rekreacyjny zadbamy o aktywne spędzanie czasu. Będzie to także okazja, aby zintegrować rodziny, zintegrować mieszkańców.

Podczas dwudniowych obchodów Rodzinnych Polkowic w ramach Przeglądu Twórczości Lokalnej na scenie Amfiteatru swoje talenty zaprezentują lokalni artyści. Nie zabraknie różnorodnych występów muzycznych, tanecznych i sztuk scenicznych.

– Będzie to doskonała okazja, aby odkryć niesamowite talenty z naszego regionu i podziwiać ich umiejętności na żywo – informują pracownicy Centrum Kultury w Polkowicach. Ponadto z tej okazji nie zabraknie innych atrakcji dla najmłodszych, takich jak dmuchańce, warsztaty czy animacje – dodają.

red. MS
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube