fbpx

Porozmawiajmy o książkach

Porozmawiajmy o książkach
Kulturalne Polkowice
fot. MGBP w Polkowicach

„Nie ma” Mariusza Szczygła, „Koniec samotności” Janusza Leona Wiśniewskiego czy „Opowiadania bizarne” Olgi Tokarczuk – to tylko kilka pozycji do przeczytania i omówienia w Dyskusyjnym Klubie Książki na rok 2020. DKK działa z powodzeniem w polkowickiej bibliotece od dziewięciu lat i zaprasza polkowiczan na wspólne spotkania.

– Lubisz czytać, słuchać, rozmawiać? Dyskusyjny Klub Książki czeka właśnie na Ciebie! – zachęca Marta Chwałek, moderator DKK w Polkowicach.

Przyjść, porozmawiać czy posłuchać o książkach może każdy. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, zawsze we wtorki o godzinie 15.30. Za każdym razem omawiany jest inny tytuł. Listę lektur DKK można znaleźć na stronie internetowej polkowickiej biblioteki.

– DKK jest miejscem otwartym i przyjaznym dla każdego miłośnika literatury i nie tylko – zachęca Marta Chwałek. – Obecnie liczymy 12 ambitnych i aktywnych klubowiczek – dodaje.

W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach Klub funkcjonuje od 2011 roku.

 

red. DRM
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube