Polkowickie Dni Teatru online

Polkowickie Dni Teatru online
Kulturalne Polkowice

22. Polkowickie Dni Teatru przenoszą się w świat wirtualny. Wybitne spektakle mieszkańcy mogą teraz oglądać na ekranach swoich telefonów, komputerów czy telewizorów.

W związku z panującą epidemią wszystkie wydarzenia kulturalne w gminie Polkowice zostały odwołane. Nie odbędzie się m.in. święto miłośników teatru, czyli Polkowickie Dni Teatru. Jednak Centrum Kultury w Polkowicach znalazło świetne rozwiązanie tego problemu. 

– Ze względu na zaistniałą sytuację, musieliśmy odwołać pozostałe spektakle odbywające się w ramach Polkowickich Dni Teatru. Nie chcieliśmy jednak całkiem rezygnować z jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie, dlatego też postanowiliśmy przenieść je w świat wirtualny – informuje Bogusław Godlewski, dyrektor Centrum Kultury w Polkowicach.  

Różnorodne, wybitne spektakle są dostępne na stronie internetowej Centrum Kultury TUTAJ. Dodatkowo codziennie rano można tam znaleźć kolejne propozycje. Wśród spektakli nie zabraknie komedii, dramatów, klasyków oraz wybitnych polskich aktorów. 

 

red. PPi