fbpx

Oddaj głos na Dyskusyjny Klub Książki

Kobiety siedzące w polkowickiej Miejsko-Gminnej Bibliotece. Jest ich dziewięć. W tle znajdują się dwa rollupy.
Kulturalne Polkowice
fot. MGBP/Radio Wrocław

Codziennie można oddać głos na polkowicki Dyskusyjny Klub Książki, który bierze udział w konkursie organizowanym przez Radio Wrocław. Głosowanie potrwa do soboty 8 kwietnia, do godz. 15.30. Zachęcamy do głosowania.

Dyskusyjne Kluby Książki to program czytelnictwa opracowany przez Instytut Książki, adresowany do czytelników. Oparty na założeniu, że potrzebne są miejsca, w których można rozmawiać o książkach. Członkowie klubu nie muszą się znać na literaturze i nie muszą prowadzić poważnych dyskusji literackich. Najważniejsze jest to, żeby czerpać przyjemność z czytania i dyskutowania o wspólnie przeczytanych książkach w swobodnej atmosferze. Celem klubów jest przede wszystkim promowanie mody na czytanie.

Polkowicki Klub Książki „Między półkami” od 12 lat tworzą zakochane w książkach seniorki, które jednogłośnie stwierdziły, że czytanie w zaciszu swojego domu to już dla nich za mało.

– Członkinie klubu „Między półkami” spędzają w polkowickiej bibliotece każdą wolną chwilę. Czytają, dyskutują, piszą recenzję i są na bieżąco z czytelniczymi nowościami. Gdy przyjeżdżają nowe pozycje one już dobrze wiedzą czy warto je polecić czytelnikom – informują pracownicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach. – Nie straszne im ambitne tytuły, ale na ich długiej liście pozycji do przeczytania nie brakuje krwawych kryminałów, poezji czy lekkich obyczajówek – dodają.

Codziennie można oddać jeden głos. Link do głosowania znajduje się TUTAJ.

Zwycięży klub, który uzbiera najwięcej punktów. Organizatorzy konkursu informują, że głosy oddawane z adresów IP będących węzłami sieci TOR oraz serwerami proxy oraz głosy oddane przez roboty będą usuwane.

Grafika Radio Wrocław, która dotyczy organizowanego konkursu na najpopularniejszy Czytelniczy Klub Dyskusyjny.

 

red. MS
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube