fbpx

Namalują jesień w parku, na pikniku rodzinnym

Jesień w parku - drzewo o czerownych liściach w centrum, z lewej - latarnia, w tle dzrewa o żółto, zielonych liściach.
Kulturalne Polkowice
fot. ULK

„Sztuka wzbogaca – nałóg zatraca” to temat przewodni pikniku rodzinnego, który odbędzie się 22 września w Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku. W ramach wydarzenia odbędzie się plener malarski.

Organizatorami pikniku są Centrum Kultury i Ośrodek Pomocy Społecznej w Polkowicach. Zaplanowano wiele niespodzianek, m.in. konkursy, gry, zabawy czy malowanie twarzy.

– Główną atrakcją będzie międzypokoleniowy plener malarski, który w zeszłym roku cieszył się ogromną popularnością – zapowiada Joanna Stępień, kierownik działu komunikacji i promocji w Centrum Kultury. – Tematem przewodnim pleneru będzie hasło „Idzie jesień przez park”. Mogą wziąć w nim udział dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy – dodaje.

Zapisy pod numerami telefonu: 76 746 88 27 lub 746 88 15. Ilość miejsc ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty lub odwołania wydarzenia. Informacje o wszystkich zmianach – na bieżąco na ckpolkowice.pl.

Projekt dofinansowany z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla gminy Polkowice.

Szczegóły na plakacie.

Plakat - „Sztuka wzbogaca - nałóg zatraca” to temat przewodni pikniku rodzinnego, który odbędzie się 22 września w Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku. W ramach wydarzenia odbędzie się plener malarski. Start godz. 16.

 

red. ULK
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube