fbpx

Musicalowe hity w Kinie

Na bordowym tle żółty napis: koncert musica, po bokach kobieta , czarne włosy, złotawy szal, i suknia, obok mężczyzna we fraku i białej koszuli.
Kulturalne Polkowice

Największe musicalowe hity, 90 minut wspaniałej muzyki! To koncert „Musical w światłach Broadway’u”, który odbędzie się 14 listopada o godzinie 19 w polkowickim Kinie.

„Gdybym był bogaczem” ze „Skrzypka na dachu”, „Przetańczyć całą noc” z „My fair lady”, „Maria i Tonight” z „West side story”, „Memory” („Midnight”) z musicalu „Cats”, „Wilkommen” z „Cabaretu” czy kultowe „New York, New York” i „My way”, to tylko kilka tytułów z przebogatego programu koncertu, w wykonaniu artystów scen wrocławskich.

– Ponadczasowe przeboje, które podbiły nie tylko rozświetlony neonami Broadway, ale i większość scen muzycznych na całym świecie, usłyszą Państwo zarówno w pięknie brzmiących głosach artystów śpiewaków, jak i brawurowych popisach instrumentalnych pianisty – informują organizatorzy wydarzenia z Centrum Kultury. – Choreografia i barwne kostiumy dopełnią stronę muzyczną tego wyjątkowego koncertu.

Wykonawcy: Dorota Ujda-Jankiewicz (sopran), Andrzej Jankiewicz (tenor), Bartłomiej Sambor (baryton), Krzysztof Wojcieszyn (pianista).

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kawiarni CieKawa, Kinie oraz online na www.bilety.ckpolkowice.pl i kupbilecik.pl.

Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian w repertuarze i/lub składzie zespołu. Podczas koncertu obowiązuje całkowity zakaz fotografowania i rejestracji koncertu bez zgody organizatora.

 

Źródło: Centrum Kultury w Polkowicach

red. ULK
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube