fbpx

Międzynarodowy Dzień Teatru w Kinie

na czerwonym tle biały napis Pułapka na myszy, w wykonaniu grupy teatralnej Antraktor.
Kulturalne Polkowice

Zapowiada się wieczór pełen tajemnic i emocji – za sprawą grupy teatralnej „Antraktor”, która wystąpi w spektaklu „Pułapka na myszy”, na podstawie tekstu Agathy Christie.

Przedstawienie w wykonaniu najstarszej grupy teatralnej działającej przy Centrum Kultury w Polkowicach zostało przygotowane okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Odbędzie się 27 marca o godzinie 18, w Kinie.

„Pułapka na myszy”: „Wiejski pensjonat niedaleko Londynu, który został dopiero otwarty oczekuje na przybycie swoich pierwszych gości. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, właściciele pensjonatu są dobrej myśli, jednak nie wiedzą, że wśród ich gości znajduje się morderca, który pozbył się już jednej „myszki” i czyha na kolejne. Przez niesprzyjającą aurę, właściciele jak i goście pensjonatu znajdują się w wielkim niebezpieczeństwie… czy mordercy uda się pozbyć kolejnych myszek? Spektakl powstał na podstawie tekstu Agathy Christie.”

Reżyser: Kinga Kaszewska-Brawer
Scenografia: Kinga Wróblewska
Występują: Magdalena Jurga, Łukasz Adamus, Tomasz Ratajczak, Joanna Łodej, Justyna Gleba-Kajak, Marzena Czarzasta-Omińska, Anna Ostrowska, Sylwia Wiśniewska, Urszula Laszczyńska, Kacper Łaszczyński.

Bilety, w symbolicznej cenie 5 zł, są dostępne w kasie Kina oraz Kawiarni CieKawa.

na czerwonym tle biały napis: burmistrz Polkowic zaprasza na spektakl "Pułapka na myszy" w wykonaiu grupy teatralnej Antraktor.

Źródło: Centrum Kultury w Polkowicach

red. ULK
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube