fbpx

„Sklep z facetami” w Kinie. Są bilety

Ciemnowłosa kobieta w niebieskiej sukience trzyma w wyciągniętej ręce czarny telefon, obok siedzi szatynka w czerownej sukience. Przytula się. Obok widać brązową gitarę.
Kulturalne Polkowice
fot. Centrum Kultury

Spektakl „Sklep z facetami” odbędzie się 18 lutego o godz. 18 w polkowickim Kinie.

– Wystąpią aktorzy znani z seriali telewizyjnych – zapowiadają organizatorzy wydarzenia z Centrum Kultury.

W opisie czytamy: „Gdy Marzena świętuje trzydzieste dziewiąte urodziny, jej wieloletni partner oświadcza, że odchodzi. Świat Marzeny ległby w gruzach, ale natychmiast otrzymuje ona wsparcie swojej młodszej siostry. Danka, przebojowa studentka jest na bieżąco z romantycznymi relacjami i wie, co robić, by się dobrze bawić. Zabiera Marzenę do „sklepu z facetami”. Życie Marzeny zmienia się diametralnie. Wokół niej pojawiają się coraz bardziej interesujący mężczyźni. Czy w wieku lat niemal czterdziestu da się zacząć życie od nowa? Czy Krzysztof wróci? A może Marzena odnajdzie nową upragnioną miłość?”

Obsada: Patrycja Szczepanowska, Olga Jankowska / Katarzyna Chorzępa / Sonia Jachymiak, Marcin Piętowski / Piotr Wątroba.

Bilety w cenie 85 zł można kupić w kasie Kina, Kawiarni CieKawa oraz online na www.bilety.ckpolkowice.pl

Na jasnofioletowym tle żółty napis Sklep z facetami, obok koszyk sklepowy z facetem w zielonej koszulce. Poniżej sześć zdjęć aktorów: cztery kobiety z długimi włosami, dwóch panów - ciemne włosy.

Źródło: Centrum Kultury

red. ULK
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube