fbpx

Komedia kryminalna w Kinie

na czerwonym tle czarny prostokąt z napisem Małżeństwo to morderstwo. Spektakl w Polkowicach.
Kulturalne Polkowice

Spektakl „Małżeństwo to morderstwo” zawita do Polkowic 23 marca. Na scenie Kina wystąpią Anna Gornostaj i Olaf Lubaszenko.

– Początkowo planowano przedstawienie na grudzień 2023 roku, jednak z powodu nagłej choroby jednego z aktorów, zmuszeni byliśmy odwołać spektakl – przypominają organizatorzy wydarzenia. – „Małżeństwo to morderstwo” to brawurowa komedia kryminalna, w reżyserii Olafa Lubaszenki. Zapraszamy wszystkich fanów Agathy Christie do udziału w rozwiązaniu małżeńskiej zagadki kryminalnej.

Spektakl „Małżeństwo to morderstwo” odbędzie się 23 marca o godzinie 19 w polkowickim Kinie.

MAŁŻEŃSTWO TO MORDERSTWO
NICK HALL

Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Obsada: Anna Gornostaj, Olaf Lubaszenko
Przekład: Emilia Miłkowska
Scenografia: Dorota Banasik
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

W opisie czytamy: „Eksmałżonkowie Paul i Polly, spotykają się po kilku latach w obskurnym mieszkaniu na Manhattanie, po to… aby robić to co zawsze! Bałaganiarz (Olaf Lubaszenko) i „Wszystkowiedźma” (Anna Gornostaj), uwielbiają kryminały i marzą o przeżyciu kolejnej ekscytującej historii. Zafascynowani dokonywaniem zbrodni doskonałych snują marzenia o intrygującym, tajemniczym i zagadkowym morderstwie, któremu będzie towarzyszyć gęsta atmosfera i osobliwe narzędzie zbrodni…Postaramy się ustalić, kim są najbardziej prawdopodobni zabójcy oraz czy lepszym narzędziem zbrodni są ramy od roweru czy może zatrute pralinki?”

Bilety: normalny 70 zł, grupowy 60 zł (przy zakupie min. 10 sztuk), w dniu spektaklu 80 zł do zakupu w CieKawej, Kinie, online na www.bilety.ckpolkowice.pl oraz bezpośrednio przed spektaklem.

Na górze niebieski kwadrat z napisem Teatr Capitol na dole czerwony prostokąt z napisem: Małżeństwo to Morderstwo. w środku 23 marca , Kino, godzina 19.

Źródło: Centrum Kultury

red. ULK
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube