fbpx

Kobiety eko kreatywne

Blade kobiece dłonie mieszające w czarnej miseczce czarnym pędzlem glinianą maseczkę do skóry na rozmytym tle.
Kulturalne Polkowice
fot. Freepik

Rękodzieło i kosmetyki naturalne… co bardziej oddaje klimat koła gospodyń? W Kaźmierzowie jest szansa odpowiedzieć sobie na to pytanie. Pełne pasji kobiety są gotowe pokazać podczas wyjątkowych warsztatów, jak być eko i w tym samym czasie dbać o siebie w zgodzie z naturą.

We wtorek, 25 października w świetlica wiejskiej w Kaźmierzowie warsztaty poprowadzą Violetta Mrozek i Agnieszka Kopeć z Przystanku Manufaktura. W planie jest przygotowanie pachnącego peelingu do ciała, olejków do masażu, a także zrobienie kosmetyczki ze sznurka naturalnego lub wieszaka na ręczniki z drewna i makramy oraz dużo więcej innych rękodzieł.

– Serdecznie zapraszamy kobiety w różnej grupie wiekowej, przede wszystkim aktywnie udzielające się społecznie dla naszego środowiska wiejskiego – mówi Katarzyna Kazimierczak sołtyska Kaźmierzowa. – Zajęcia są formą naszego podziękowania dla pań, które z dobroci i otwartości serca, bezinteresownie zawsze nam pomagają i pewnie jeszcze nie raz pomogą. Warsztaty przeprowadzą wspaniałe kobiety, profesjonalistki w swojej dziedzinie. Zajęcia są doskonałą formą spędzenia czasu i oderwania się choćby na chwilę od trosk dnia codziennego w miłym kobiecym towarzystwie – zachęca.

Warsztaty są organizowane w ramach projektu „Kobiety eko kreatywne” z funduszy Fundacji „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” z Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce dla Koła Gospodyń Wiejskich w Kaźmierzowie.

Plakat na temat warsztatów 'Kobiety eko kreatywne', tytuł kolorem czerwonym. Podany jest termin rozpoczęcia 25.10 w świetlicy wiejskiej w Kaźmierzowie z ograniczonymi zapisami u Pani sołtys. Na plakacie widać zioła w drewnianym moździerzu oraz kolorowe włóczki na szarym, drewnianym tle.

red. Jagoda Gadulska/Filip Krażewski
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube