W niedzielę 12 października w Parafii Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach odbędzie się piąty, jubileuszowy Koncert Papieski.
– To jest wyjątkowe wydarzenie, podczas którego mieszkańcy Polkowic wystąpią dla polkowiczan, czyli integrujemy lokalną społeczność, co jest bardzo cenne – zapowiada ks. Marek Kluwak, proboszcz parafii.
Koncert rozpocznie się o godz. 19.15 pod honorowym patronatem burmistrza Polkowic Wiesława Wabika. Głównym sponsorem wydarzenia jest gmina Polkowice.
Szczegóły na plakacie.
