fbpx

Gratka dla amatorów malarstwa

na szarym tle twarz kobiety o czarnych włosach. Obok napis: warsztaty malarskie z Renatą Brzozowską.
Kulturalne Polkowice
fot. Źródło: Centrum Kultury

Miłośnicy malarstwa będą mieli okazję rozwijać swoje artystyczne umiejętności pod okiem mistrzyni portretu i tańca Renatą Brzozowską. Warsztaty odbędą się 1 marca w godzinach od 16.30 do 19.30 w Centrum Kultury w Polkowicach. Są zapisy.

– To nie tylko lekcja technik malarskich, ale również spotkanie z pasją i wyjątkowym spojrzeniem na sztukę – zapowiadają organizatorzy zajęć z Centrum Kultury. – Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie i będzie mógł rozwijać swoje artystyczne umiejętności pod okiem doświadczonej mentorki.

Obowiązują wcześniejsze zapisy – pod numerem telefonu 76 746 88 20. Liczba miejsc jest ograniczona. Koszt uczestnictwa wynosi 100 zł, co obejmuje nie tylko niezapomniane doświadczenie artystyczne, ale również materiały malarskie: płótna i farby. Opłat można dokonać w Kawiarni CieKawa lub przelewem na konto Centrum Kultury.

Na szarym tle twarz kobiety o czarnych włosach. U góry napis: warsztaty malarskie z Renata Brzozowską. 1 marca godzina 16.30-19.30 w Centrum Kultury w Polkowicach.

 

Źródło: Centrum Kultury

red. ULK
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube