fbpx

Gala Noworoczna. Są bilety

na złotawym tle napis: Gala Noworoczna, poniżej złota gwiazda, obok mężczyzna w czarnym kapeluszu i marynarce uśmiecha się. To plakat, na nim Stefano Terrazino.
Kulturalne Polkowice
fot. Centrum Kultury

– Wraz z burmistrzem Polkowic zapraszamy wszystkich mieszkańców na Galę Noworoczną we włoskim klimacie, która odbędzie się 14 stycznia roku o godzinie 18 w Auli Forum – zapowiadają pracownicy Centrum Kultury. – Na scenie wystąpi znany polskiej publiczności Stefano Terazzino, który nie tylko zatańczy, ale również zaśpiewa.

Stefano Terrazzino to nie tylko utalentowany tancerz, ale także aktor, wokalista i choreograf. Od 2005 roku związany jest z Polską. Jego kariera taneczna rozpoczęła się w wieku 16 lat. Jest laureatem wielu prestiżowych konkursów tanecznych, zwycięzcą Showdance European w 2011 roku, występował w programie „Taniec z Gwiazdami”. Zdobył pierwsze miejsce w trzeciej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Udziela się też jako aktor teatralny, występując w różnorodnych przedstawieniach, takich jak „Polita”, „Tango Piazzola”, czy „Amoroso”. Jest autorem scenariusza i choreografii do filmu tanecznego „Once Again”, który został zaprezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage. W 2018 roku był głównym choreografem filmu „Zimna wojna”.

Bilety: normalny: 60 zł, grupowy (przy zakupie min. 10 sztuk) – 50 zł za sztukę, w dniu koncertu: 80 zł – do nabycia w Kawiarni CieKawa, Kinie, online na www.bilety.ckpolkowice.pl lub bezpośrednio przed występem.

Źródło: Centrum Kultury

red. ULK
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube