fbpx

Dni Polkowic z piłkarskim akcentem

Banner z napisem DNi Polkowic 2024 Polkowickie Centrum Piknikowe
Kulturalne Polkowice
fot. Centrum Kultury w Polkowicach

Gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a do tego masa atrakcji i strefa kibica na otwarcie Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Dni Polkowic zapowiadają się niezwykle atrakcyjne. 15 i 16 czerwca w Polkowickim Centrum Piknikowym każdy znajdzie coś dla siebie.

Za organizację święta naszego miasta tradycyjnie odpowiada Centrum Kultury i – jak zwykle – załoga tej instytucji stanęła na wysokości zadania.

– To nasza najważniejsza impreza. Nie tylko nasza, ale i mieszkańców Polkowic. Program jest zróżnicowany. Staraliśmy się dobrać go tak, aby był dopasowany do każdej grupy odbiorców, zarówno tych młodszych, jak i starszych. I tak jest. W sobotę będzie koncert O.S.T.R, czyli polska, stara szkoła rapu. Będzie również DJ Hazel na koniec imprezy sobotniej – wymienia Bogusław Godlewski, dyrektor Centrum Kultury w Polkowicach. – A w niedzielę? Organka oczywiście nie muszę przedstawiać. Nie muszę przedstawiać też choćby Piotra Cugowskiego.

– Kochani serdecznie zapraszam na swój koncert. Już 16 czerwca w Polkowicach. Godziny oczywiście wieczorne. Damy czadu, jakiego nie daliśmy już dawno. Bądźcie z nami – zaprasza polkowiczan w nadesłanym nagraniu sam Piotr Cugowski.

W programie Dni Polkowic znaleźli się też m.in. Sławek Uniatowski, Kuba Szmajkowski oraz Tina Turner Show. Tradycyjnie, oprócz koncertów, Centrum Kultury zaplanowało wiele imprez towarzyszących. Będą warsztaty i różne atrakcje dla dzieci. Mieszkańcy wspólnie będą mogli też kibicować reprezentacji Polski w przygotowanej strefie kibica.

– Myślę, że szczególnym wydarzeniem 16-go będzie mecz z Holandią. Zaczynają się w tym czasie Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. To jedna z wielu wspaniałych atrakcji. Zapraszam wszystkich państwa do aktywnego udziału w święcie naszego miasta. 15 i 16 czerwca widzimy się w Polkowickim Centrum Piknikowym – zachęca burmistrz Wiesław Wabik.

Wstęp na wszystkie koncerty w ramach Dni Polkowic niezmiennie jest bezpłatny.

Plakat Dni Polkowic: PROGRAM:Sobota 15 czerwca 17:00 Tribute to Zbigniew Wodecki w wykonaniu Sławka Uniatowskiego z zespołem19.:00 Kuba Szmajkowski21:00 O.S.T.R.22:30 DJ Hazel Niedziela 16 czerwca 15:00 transmisja meczu Euro 2024 Polska - Holandia17:00 Tina Turner Show19:30 Organek21:30 Piotr CugowskiPonadto przez całe Dni Polkowic od godziny 15:00 czeka na Was mnóstwo atrakcji. Dla najmłodszych przygotowaliśmy warsztaty, konkursy i inne atrakcje. Nie zabraknie też wesołego miasteczka oraz strefy gastronomicznej, w której znajdziecie różnorodne smakołyki, idealne na letni dzień.

red. Edyta Drzymała
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube