Na nudę nie mogli narzekać uczestnicy półkolonii w Szkole Podstawowej nr 4 w Polkowicach. Organizatorzy przygotowali masę ciekawych zajęć i atrakcji. – Uśmiechy na buziach utwierdziły nas w przekonaniu, że wszyscy miło i przyjemnie spędzili czas – mówi Adriana Ciupka.
Dzieci brały udział w zajęciach rekreacyjnych, plastycznych oraz o charakterze profilaktycznym.
– Odpowiednie metody i formy pracy pozwoliły na stworzenie pozytywnego klimatu, zachęcającego do aktywnego wypoczynku – mówi Adriana Ciupka. – Serdecznie dziękujemy sponsorom tego przedsięwzięcia: gminie Polkowice oraz Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Polkowicach – dodaje.