fbpx

Będzie bal

Bajeczkowo grafika informująca o wydarzeniu w Bibliotece. Kolorowe baloniki i chorągiewki w tle.
Kulturalne Polkowice
fot. MGBP

Na bal karnawałowy dzieci wraz z opiekunami do „Bajeczkowa” zaprasza polkowicka biblioteka.

„Bajeczkowo” to wyjątkowe miejsce w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach. To kraina, w której dzieci w wieku od trzech do pięciu lat oraz ich rodzice przenoszą się w baśniowe krainy za sprawą wspólnego głośnego czytania książek czy uczestnictwa w warsztatach ze specjalistami. Działania kierowane są na rozwój intelektualny, ruchowy i społeczny najmłodszych, ale cel główny to przede wszystkim dobra zabawa najmłodszych polkowiczan.

Koordynatorką „Bajeczkowa” jest Monika Tarnowska, o której sama biblioteka pisze: „Nie potrzeba jej kompasu, by odnaleźć się w gąszczu technologicznych, informatycznych nowinek oraz przeróżnych programów graficznych. Zna też tajemny język najmłodszych czytelników i dlatego tak dobrze dogaduje się z nimi w „Bajeczkowie”.”

Tym razem dla maluchów przygotowano wyjątkowe wydarzenie – bal karnawałowy, który odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 16.30, oczywiście w siedzibie biblioteki.

„Zapraszamy! Karnawałowe przebrania mile widziane. Zapisy osobiście w Dziale Dziecięco-Młodzieżowym lub telefonicznie (76 723 96 73) Ilość miejsc ograniczona. Zajęcia bezpłatne.” – zachęca biblioteka.

 

red. DRM/ źródło: Bilblioteka
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube