Kosmiczny Wieczór to wydarzenie organizowane 3 września w Pałacu w Suchej Górnej.
– Zapraszamy na nocne oglądanie gwiazd przez profesjonalne teleskopy – zapowiada Joanna Stępień, kierownik działu komunikacji i promocji w Centrum Kultury w Polkowicach.
W programie jest także prelekcja z projekcją filmu o lądowaniu człowieka na Księżycu.
Całość poprowadzą znawcy tematu i pasjonaci Dawid Barteczko oraz Michał Witek z Astrohunters.
Udział w wydarzeniu jest płatny. Szczegóły na plakacie.
Ponadto, można będzie zapisać się na cykliczne zajęcia w Pałacu pt. Młody Astronom.