Pomogą w pozyskaniu środków unijnych

spotkanie laptop reka
Wiadomości z gminy
fot. freepik.com

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przyjedzie w piątek (6.12) do Polkowic. To okazja do tego, aby dowiedzieć się jak najwięcej o możliwościach wsparcia z unijnych programów.

Konsultacje będą bezpłatne i skierowane głównie do osób prywatnych, które chciałby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, rodziców dzieci do lat 3, przedsiębiorców. Spotkanie odbędzie się 6 grudnia, w sali konferencyjnej Ratusza w godzinach od 10:00 do 12:30.  Specjaliści poinformują o aktualnych dotacjach ze środków unijnych głównie na szkolenia zawodowe, językowe, staże oraz zatrudnienie niani.

Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie wsparciem z UE. To pokazuje, że mamy coraz większą świadomość możliwości, jakie dają środki europejskie. Coraz odważniej po nie sięgamy i mamy pomysły na ich skuteczne wykorzystanie. Wszystkich, którzy mają wątpliwości czy mogą się starać o te środki zachęcamy do udziału w spotkaniu z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego, którzy nie tylko odpowiedzą na to pytanie, ale także szczegółowo przedstawią ścieżkę ubiegania się o dofinansowanie.

red. Małgorzata Wasilewska