fbpx

Sukces młodych lekkoatletów

Ze sportowych aren

Polkowiccy lekkoatleci zdobyli trzy medale podczas Ogólnopolskiego Mityngu Lekkoatletycznego, który odbył się w miniony weekend w Szprotawie.

Złoty medal w rzucie dyskiem w kategorii juniorów zdobyła Karolina Krawczyk z wynikiem 32,74m, rekord życiowy. Wynik ten pozwolił Karolinie awansować do Mistrzostw Polski. Złoty medal w pchnięciu kulą w kategorii junior młodszy wywalczyła Roksana Lepa z wynikiem 13,05m. Srebrny medal w rzucie oszczepem zdobyła Roksana Lepa z wynikiem 40,54m. W rzucie oszczepem w tej samej kategorii 5. miejsce wywalczyła Nikola Majcher. Bardzo udany start w pchnięciu kulą w kategorii młodzik zaliczyła Małgorzata Wróbel, która uzyskała wynik 9,85m, poprawiając rekord życiowy.