Zapowiada się ciekawy wrzesień

Zapowiada się ciekawy wrzesień
Kulturalne Polkowice
fot. Roman Tomczak

Jeszcze w tym miesiącu Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną odwiedzą ciekawi goście. Autorzy różnych powieści opowiedzą o swojej twórczości podczas spotkań autorskich.

Za tydzień, bo już 19 września, nasze miasto odwiedzi Jolanta Maria Kaleta, autorka powieści sensacyjnych. Książkowe akcje osadza na urokliwym i przepełnionym wieloma tajemnicami Dolnym Śląsku. Jej najnowszym dziełem jest romans historyczny pt. „Wojna i Miłość”. Spotkanie odbędzie się o godz. 17.

Kolejną ciekawą osobą będzie Marcin Kydryński. Polski dziennikarz radiowy, organizator koncertów i festiwali. Z zamiłowania podróżnik i fotograf. Spotkanie odbędzie się 26 września o godz. 17.

Prócz spotkań dla dorosłych, przewidziano również coś dla najmłodszych. Polkowickie przedszkola w dnia 24-25 września odwiedzi Agnieszka Frączek. Autorka książek logopedycznych oraz wierszy dla dzieci.

Spotkania autorskie realizowane są w ramach projektu promującego czytelnictwo „Zwiększona dawka słowa”, który jest dofinansowany ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

red. Marta Charymska

Galeria Zdjęć