Muzyka Miasta – czyli rapowy koncert charytatywny

Plakat
Kulturalne Polkowice
fot. PCA

Już w sobotę (21.09) polkowickie kino wypełnią hip-hopowe rytmy. Przedstawiciele lokalnej sceny rapu zagrają tam koncert charytatywny dla Erosa i Oziego.

Komitet Społeczny „Gramy i Pomagamy“ zaprasza na koncert „Muzyka Miasta Gramy dla Erosa i Oziego”. Start o godz. 19. Wśród wykonawców pojawią się m.in.

 

EROS – Jeden z beneficjentów imprezy. Mieszkaniec Polkowic, który na swoim koncie ma 3 solowe płyty.

 

EGON– Reprezentant głogowskiej sceny rapu. Wystąpił na Marszu Niepodległości w 2018 r. dla prawie 300tys. ludzi. Na koncie współpraca z takimi wykonawcami jak :
Żebro, Dj Decks, Harpi M.U.R, Sova, Karat NM czy Ryjek Bezimienni.

 

MIENSO – MC z Polkowic. W jego wykonaniu usłyszycie premierowe numery, specjalnie przygotowane na tę okazję,

 

CIOSEK – Związany z rapem od 2012 roku. W 2014 został zwycięzcą konkursu na zwrotkę w Propsuj Rap Contess. Lada moment ukaże się jego debiutancki album muzyczny pt. 0719EP.

 

BOMBA – Polkowicki raper, który na swoim koncie ma 3 solowe i 2 wspólne płyty. Swoją twórczość prezentował na koncertach w wielu miastach Dolnego Śląska.

 

REMIK – Młody artysta mieszkający w Trójmieście, pochodzący z Polkowic. Pierwsze kroki stawiał w Gdyńskim studio „Bezpresji „ gdzie nagrał swój pierwszy mixtape.

 

ZGAS – Dwukrotny Mistrz Polski WBW Polish Beatbox Battle (2005-2006). Były członek zespołu Kanał Audytywny.

 

DJ ROŻO – Mieszkaniec Polkowic, DJ, producent muzyczny związany z  kulturą hip-hop od niepamiętnych czasów. Członek legendarnego składu Tyffy Tyffy. Autor bitu do Polskiego Hymnu Hip Hop Kemp w 2011 roku.

 

Gwiazdą wieczoru będzie zespół SEKCJA z Przemkowa. Laureat nagrody głównej i nagrody publiczności na Mayday Rock Festival Głogów 2018!

 

Impreza od 16 roku życia.

 

Wstęp: 10 zł do puszki w dniu koncertu.

red. Paula Piastowska