fbpx

Roboty na ul. Przemkowskiej

Robotnik w zielonym kombinezonie, z łopatą w ręce stoi na drodze asfaltowej. Obok widać koło samochodu. Trwa remont drogi.
Awarie i utrudnienia
fot. Ilustracyjne

9 sierpnia rozpoczną się prace przy budowie wyniesionego przejścia dla pieszych na ul. Przemkowskiej, przy skrzyżowaniu z ul. Fiołkową, na osiedlu Polkowice Dolne. Utrudnienia w ruchu mają potrwać do 16 sierpnia.

Wyniesione przejście dla pieszych budowane jest na wniosek mieszkańców, po akceptacji rady osiedla.

– Bezpieczeństwo mieszkańców jest dla nas najważniejsze – mówi Robert Drobina, radny Rady Miejskiej w Polkowicach. – Wyniesione przejścia dla pieszych zdecydowanie wpływają na poprawę bezpieczeństwa, dlatego zawsze będę wspierał takie inicjatywy mieszkańców. Będzie to kolejne tego typu przejście na ulicy Przemkowskiej, które poprawi komfort życia na naszym osiedlu. Realizacja przedsięwzięcia wymaga zmiany organizacji ruchu, co przez chwilę może utrudnić poruszanie się po Polkowicach Dolnych, jednak będzie to zaledwie kilka dni, a w efekcie zyskamy jeszcze jedno bezpieczne przejście. Apeluję do państwa o ostrożność i cierpliwość – dodaje.

Utrudnienia w ruchu na ulicy Przemkowskiej mają potrwać do 16 sierpnia. Wytyczono objazdy ulicami Chabrową i Jaskrową. Dojazd do ul. Fiołkowej – od ul. Chabrowej.

red. ULK
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube