fbpx

Całkowite zamknięcie przejazdu kolejowego

Całkowite zamknięcie przejazdu kolejowego
Awarie i utrudnienia
fot. Archiwum/M.Szylko

Jak informuje wydział komunalny urzędu gminy, całkowicie zamknięty zostanie dla ruchu kołowego przejazd kolejowy na drodze w kierunku Trzebcza i Guzic. Utrudnienia mają potrwać od 3 do 15 czerwca.

Z utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy, którzy będą chcieli przejechać przez tory kolejowe na drodze powiatowej 1169D w kierunku miejscowości: Trzebcz i Guzice. Będzie remontowany przejazd. Naprawa przejazdu jest konieczna i podyktowana przeprowadzeniem robót liniowych w ramach realizowanego zadania modernizacji linii kolejowych numer 971 oraz 971a pomiędzy Lubinem i Polkowicami.

– Zamknięcie drogi umożliwi wykonanie pełnego zakresu robót torowych oraz drogowych w obrębie przejazdu kolejowego. Nie będzie konieczności ponownego zamykania
niniejszego przejazdu kolejowego w ramach prowadzonej inwestycji – informuje przedstawiciel firmy Horus-Project, wdrażającej tymczasową organizację ruchu.

Ruch pieszy zostanie utrzymany tymczasowym korytarzem w sąsiedztwie prowadzonych robót. Na czas prowadzonych robót wyznaczony zostanie objazd i będzie obowiązywała tymczasowa zmiana organizacji ruchu, jak na załączonej mapce.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prac budowlanych i zwracanie uwagi na oznakowanie pionowe.

red. MS
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube