fbpx

Aplkacje na telefon

ROOVEE

o aplikacji

Dzięki aplikacji mobilnej w kilka sekund uruchomisz przejazd Twoim ROOVEE. Po pobraniu aplikacji zarejestruj swoje konto w systemie ROOVEE, doładuj elektroniczną portmonetkę wymaganą przez operatora kwotą i uruchamiaj przejazd za pomocą kodu QR umieszczonego na rowerze. Po zakończeniu przejazdu zamknij urządzenie zabezpieczające rower zgodnie z animacją w aplikacji i nie martw się o stan swoich środków.

ZGZM App

o aplikacji

Aplikacja udostępnia wiele użytecznych funkcjonalności, związanych z gospodarowaniem odpadami na terenie Związku Gmin Zagłębia Miedziowego.
Mieszkańcy dzięki aplikacji mogą m.in. poznać obowiązujące zasady segregacji odpadów komunalnych, upewnić się, jak należy postępować z niepotrzebnym przedmiotem lub substancją czy sprawdzić termin odbioru odpadów z nieruchomości zamieszkanych, niezamieszkanych oraz zapoznać się z harmonogramem pracy Gratowozu.

BLISKO

o aplikacji

Aplikacja BLISKO, to nowoczesna wersja dawnej aplikacji Komunikator SISMS. Została stworzona po to, aby mieszkańcy mogli na bieżąco otrzymywać lokalne informacje od nadawców, takich jak urzędy gmin i miast, dostawcy prądu, wody czy internetu, bibliotek, domów kultury, lokalnych klubów sportowych, służb porządkowych np. straży pożarnej, policji i innych podmiotów, których podstawą działalności jest użyteczność publiczna.

myBUS

o aplikacji

Aplikacja myBus online została przygotowana z myślą o użytkownikach transportu miejskiego, zarówno dla tych, którzy podróżują codziennie jak i dla okazjonalnych pasażerów.

Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube