Przejdź do treści

Aktualności:

Recital Respondka z okazji Dnia Kobiet

Dodane: Czwartek, 07 marca 2019

Już 24 marca br. w świetlicy wiejskiej w Komornikach odbędzie się recital muzyczno-kabaretowy Krzysztofa Respondka z okazji Dnia Kobiet.

Pędzlem i słowem

Dodane: Piątek, 01 marca 2019

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach zaprasza do wzięcia udziału w dwóch konkursach dla czytelników.

Zrecenzuj i wygraj!

Dodane: Czwartek, 28 lutego 2019

W "Obliczach Teatru" najważniejsze jest spotkanie - z aktorami, spektaklem i opowiadaną hirstorią, dlatego wszystkich widzów serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na recenzję jednej ze sztuk, prezentowanych podczas XXI Polkowickich Dni Teatru!

XXI Polkowickie Dni Teatru „Oblicza Teatru”

Dodane: Środa, 13 lutego 2019

Teatralna wiosna ponownie zawita do Polkowic! W marcu zapraszamy na XXI edycję Polkowickich Dni Teatru „Oblicza Teatru”, tym razem pod patronatem honorowym Magdaleny Zawadzkiej.

Krystyna Mirek w w MGBP

Dodane: Wtorek, 05 lutego 2019

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z autorką poczytnych powieści obyczajowych.

Cantabile najlepszy w Polsce!

Dodane: Poniedziałek, 28 stycznia 2019

Polkowicki chór prowadzony przez Joannę Kącę wygrał w swojej kategorii Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach, pozostawiając w tyle kilkuset kandydatów do tego lauru!

Zapraszamy na recital Justyny Szafran

Dodane: Czwartek, 10 stycznia 2019

Polkowickie Centrum Animacji zaprasza na niepowtarzalny i klimatyczny wieczór z Justyną Szafran i jej recitalem „Damsko-męski wieczór niebanalny”. W programie, obok autorskiego programu „Szafran o miłości”, również niezrównane interpretacje piosenek Edith Piaf.  

Jasełka pełne zaangażowania

Dodane: Wtorek, 08 stycznia 2019

Dziś grupa Krasnoludków (sześciolatkowie) z Przedszkola Miejskiego nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Polkowicach wystąpiła z jasełkami dla uczniów Szkoły Podstawowej Integracyjnej w Jędrzychowie.

Wieczór autorski Leszka Mazana

Dodane: Poniedziałek, 07 stycznia 2019

Niezrównany gawędziarz i mistrz dowcipnych komentarzy po raz kolejny odwiedzi Polkowice. Tym razem tematem spotkania będzie ostatnia publikacja pana Leszka zatytułowana „Naga prawda, czyli trzy rozbiory Polski”.

Konkurs o patronie – zapraszamy do udziału!

Dodane: Czwartek, 03 stycznia 2019

Konkurs „Codzienne życie Św. Sebastiana – patrona Polkowic” został zorganizowany w dwóch dziedzinach – plastycznej i literackiej. Prace można składać w przedszkolach i szkołach do 14 stycznia.

To przyjaciele biblioteki

Dodane: Wtorek, 18 grudnia 2018

W piątek (14 grudnia) podsumowano ósmą edycję projektu Krąg Przyjaciół Biblioteki. 23 osoby, które systematycznie wypożyczają książki, korzystają z zasobów multimedialnych, odwiedzają czytelnię oraz w szczególny sposób angażują się w życie biblioteki.