Przejdź do treści

Aktualności:

Malowanie pisanek na Rynku

Dodane: Środa, 10 kwietnia 2019

Święta Wielkiejnocy zbliżają się coraz większymi krokami, czas zatem przygotować pisanki! Już w piątek, 12 kwietnia na polkowickim Rynku odbędzie się wspólne malowanie pisanek. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Polkowic, by wraz z burmistrzem Łukaszem Puźnieckim i starostą powiatu polkowickiego Kamilem Ciupakiem wzięli udział w tym wspólnym wielkanocnym wydarzeniu.

Konkurs na satyryczną kartkę

Dodane: Wtorek, 02 kwietnia 2019

Polkowickie Centrum Animacji organizuje konkurs plastyczny na Okolicznościową Kartkę Satyryczną.

Spotkania autorskie z Marcinem Koziołem

Dodane: Piątek, 29 marca 2019

Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach zaprasza dzieci z gminy i powiatu polkowickiego na cykl spotkań autorskich z pisarzem Marcinem Koziołem.

Spotkanie autorskie

Dodane: Czwartek, 28 marca 2019

W czwartek 11 kwietnia w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach, odbędzie się spotkanie autorskie z pisarką Tanyą Valko.

Muzyczna Bitwa Radia Wrocław w Polkowicach!

Dodane: Czwartek, 28 marca 2019

W sobotę 30 marca o godz. 10.00 w polkowickim kinie przy ul. Dąbrowskiego 1 rozpoczną się kolejne przesłuchania do konkursu Muzyczna Bitwa Radia Wrocław.

Rozbaw nas swoim komediowym talentem!

Dodane: Poniedziałek, 25 marca 2019

Już 25 i 26 kwietnia w Polkowicach odbędzie się kolejny konkurs pn. „Humor i satyra w poezji i prozie”, organizowany w ramach VIII Festiwalu Spektakli dla Dzieci „Na Ziarnku Grochu”.

Krzysztof Respondek w Komornikach

Dodane: Niedziela, 24 marca 2019

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, piosenkarz i artysta kabaretowy, po raz drugi odwiedził naszą Gminę.

Niebieski koncert

Dodane: Wtorek, 19 marca 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert „Wiosenne szlagiery stare i nowe” w wykonaniu artystów wywodzących się z Zagłębia Miedziowego!

Święto teatru w pełni!

Dodane: Czwartek, 14 marca 2019

Polkowice ponownie stały się nieformalna stolicą teatru. Do naszego miasta zawitało grono znakomitych artystów i spektakli, którzy już zdążyli zdobyć serca naszej publiczności, a to jeszcze nie koniec teatralnych emocji!

Wieczór z Gwiazdą!

Dodane: Poniedziałek, 11 marca 2019

Magdalena Zawadzka, patronka honorowa tegorocznych, 21. Dni Teatru w Polkowicach, najpierw spotkała się z dziennikarzami na konferencji prasowej, a wieczorem była głównym gościem Gali XXI Festiwalu "Oblicza Teatru".