Przejdź do treści

Aktualności:

Wyjazdowe atrakcje

Dodane: Poniedziałek, 22 lipca 2019

Nie lada gratka czekała na dzieci, które spędzają wakacje z Wiejskim Ośrodkiem Kultury w Sobinie. W ramach prowadzonej „Akcji Lato”, jej uczestnicy wyjechali do Nowej Soli, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.

Akcja Lato w gminie

Dodane: Czwartek, 11 lipca 2019

Wakacje na wsi nie muszą być nudne. Wiejski Ośrodek Kultury w Sobinie już w poniedziałek (15 lipca br.) rozpoczyna tam „Akcję Lato”. Zapisy trwają, a hasło przewodnie tegorocznej edycji to „ENE DUE RABE…”.

Kino pod chmurką na Rynku

Dodane: Wtorek, 09 lipca 2019

Korzystając z wakacyjnej aury Polkowickie Centrum Animacji zaprasza na plenerowe pokazy filmowe w ramach „Kina pod chmurką”. Pierwszy seans odbędzie się 20 lipca br. o godzinie 21.30 na polkowickim Rynku.

Zostań wolontariuszem!

Dodane: Poniedziałek, 08 lipca 2019

Polkowickie Centrum Animacji szuka wolontariuszy do nowego projektu „Zgrane Polkowice”. To pierwszy w naszym mieście pomysł organizacji wakacyjnych weekendów w Rynku.  

Żywiołowe wakacje

Dodane: Czwartek, 04 lipca 2019

Polkowickie Centrum Animacji zaprasza wszystkie dzieci powyżej 6 roku życia na niezapomnianą wakacyjną przygodę, która rozpocznie się już 15 lipca! Dla uczestników przewidziano warsztaty ruchowe, taneczne,  plastyczne i eksperymenty naukowe.  

"Świat pod Kyczerą" w Polkowicach

Dodane: Wtorek, 02 lipca 2019

Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny ”Świat pod Kyczerą” już w sobotę, 6 lipca, zawita do Polkowic. Barwny korowód wyruszy o godz. 15:00 z Rynku i przejdzie do Amfiteatru przy Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku, gdzie o godz. 16:00 odbędzie się koncert galowy. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Sukces "Skarbu wdowy Schadenfreude"

Dodane: Niedziela, 23 czerwca 2019

Legnicy aktorzy porwali serca polkowiczan brawurową interpretacją sztuki o "pierwszych dnach wolności", tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej i polsko-niemieckich rozliczeniach. 

Pierwszy spektakl już jutro

Dodane: Piątek, 21 czerwca 2019

"Skarb wdowy Schadenfreude" to pierwszy z czterech spektakli, który zostanie wystawiony w ramach projektu pn. "Modrzejewska w Polkowicach".

Modrzejewska w Polkowicach

Dodane: Wtorek, 18 czerwca 2019

Dziś (18.06) na polkowickim Rynku odbyła się konferencja prasowa, na której władze miasta podpisały  porozumienie o współpracy z legnickim Teatrem Modrzejewskiej,  w ramach realizacji projektu "Modrzejewska w Polkowicach".

Niezwykły spektakl

Dodane: Środa, 12 czerwca 2019

W sobotę 8 czerwca, po półrocznych próbach teatralnych, Wiejski Ośrodek Kultury wystawił przedstawienie pt. „Królewna  Śnieżka”. Teatr „Tenteges”, który składał się z mieszkańców gminy Polkowice i pracowników WOK Sobin , przedstawił sztukę najwyższych lotów.