Przejdź do treści

Aktualności:

Porażka w Żmigrodzie

Dodane: Niedziela, 03 czerwca 2018

Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice przegrali na wyjeździe z Piastem Żmigród. Spotkanie rozegrano w ramach 32. kolejki III ligi.

Gwarek wygrywa w Polkowicach

Dodane: Czwartek, 31 maja 2018

Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice ulegli przed swoją publicznością Gwarkowi Tarnowskie Góry 2:1. Honorowego gola dla zielono-czarnych zdobył Dominik Radziemski. Spotkanie rozegrano w ramach 31. kolejki III ligi.

Sztejkowski najlepszy w Bydgoszczy

Dodane: Środa, 30 maja 2018

Damian Sztejkowski, zawodnik LKS Polkowice, najlepszy w biegu na 100 m podczas „Bydgoszcz Cup 2018”. 18. Europejski Festiwal Lekkoatletyczny obejrzało 4 tysiące kibiców.

Polkowice bliżej awansu

Dodane: Niedziela, 27 maja 2018

Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali na wyjeździe Falubaz Zielona Góra 1:0. Zwycięską bramkę dla zielono-czarnych zdobył Wiktor Kobiela. Spotkanie rozegrano w ramach 30. kolejki III ligi.

Policjant z Polkowic najlepszy

Dodane: Wtorek, 22 maja 2018

34 zawodników i zawodniczek wystartowało w III Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska Policjantów w tenisie stołowym. W kategorii Open triumfował Przemysław Rybikowski z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach. Zawody odbyły się w wałbrzyskim Aqua-Zdroju.

Owsian wygrywa generalkę, Tratnik trzeci

Dodane: Poniedziałek, 14 maja 2018

Dzięki znakomitej pracy całej ekipy, Łukasz Owsian obronił żółtą koszulkę i zwyciężył w końcowej klasyfikacji CCC Tour – Grody Piastowskie. Miejsce na podium zachował także jego kolega z ekipy, triumfator czasówki, Jan Tratnik, który zajął trzecią lokatę.

Jan Tratnik wygrał czasówkę w Polkowicach

Dodane: Piątek, 11 maja 2018

Kolarz ekipy CCC Sprandi Polkowice liczącą 16,2 kilometra trasę pokonał w 20 minut i 13 sekund. Wyprzedził Jana Bartę z Elkov- Author oraz swojego kolegę z grupy Kamila Gradka.

Wielkie ściganie już w najbliższy piątek

Dodane: Czwartek, 10 maja 2018

Dziś od tradycyjnego kryterium ulicznego w Legnicy rozpocznie się 53. Wyścig Szlakiem Grodów Piastowskich. W piątek jazda indywidualna na czas w Polkowicach.

Medale młodych pływaków

Dodane: Piątek, 04 maja 2018

W Świebodzicach odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Sprintu. Wzięła w nim udział dwójka młodych zawodników polkowickiego Płetvala – Bruno Cios oraz Mateusz Zieliński.

Złoto-pomarańczowe święto Polkowic

Dodane: Wtorek, 01 maja 2018

Fani zespołu koszykarek CCC Polkowice wypełnili po brzegi Amfiteatr w Parku i podziękowali dziś swoim ulubienicom za wywalczony w pięknym stylu tytuł mistrza Polski. Były wspólne zdjęcia, rozdawanie plakatów z autografami i czas na krótkie rozmowy.