Przejdź do treści

Aktualności:

Wybudują drogę w Guzicach

Dodane: Czwartek, 22 sierpnia 2019

Mieszkańcy Guzic będą mieli nową drogę dojazdową do pól uprawnych. Dziś gmina Polkowice przekazała wykonawcy plac budowy.

Spotkać się, porozmawiać, zrozumieć

Dodane: Środa, 21 sierpnia 2019

Na wniosek mieszkańców miejscowości położonych najbliżej zbiornika Żelazny Most odbyła się tam wizyta studyjna. Mieszkańcy chcieli się przekonać, czy rozbudowywany osadnik na pewno jest dla ich bezpieczny.

Ogłoszenie

Dodane: Wtorek, 20 sierpnia 2019

OGŁOSZENIE SKARBNIKA GMINY POLKOWICE o rozpoczęciu prac nad projektem budżetu gminy Polkowice na rok 2020.  

Dotacja z gminy na remont lub przebudowę

Dodane: Wtorek, 20 sierpnia 2019

Można  składać wnioski na remont, przebudowę lub prace konserwatorskie budynków położonych na obszarze Specjalnej Strefy Rewitalizacji w gminie Polkowice. Termin składania dokumentów upływa 15 września br.

Interwencja warta życie

Dodane: Wtorek, 20 sierpnia 2019

Wzorowa postawa oraz czujność funkcjonariuszy Straży Miejskiej przyczyniły się do uratowania życia mieszkańca Polkowic.

Awanse dla nauczycieli

Dodane: Poniedziałek, 19 sierpnia 2019

Polkowickie grono pedagogiczne powiększyło się dziś o kolejnych 6 nauczycieli mianowanych. Akty nadania stopnia awansu zawodowego uroczyście wręczył Łukasz Puźniecki, Burmistrz Polkowic.

Budują chodnik

Dodane: Poniedziałek, 19 sierpnia 2019

Trwa budowa chodnika na os. Polkowice Dolne. Nowy chodnik powstaje przy ul. Astrowej i będzie łączył ul. Żarską z ul. Słubicką.

Uwaga! Rusza przebudowa nawierzchni na ul. Ogrodowej

Dodane: Poniedziałek, 19 sierpnia 2019

Zgodnie z zapowiedziami, dziś rusza remont podziemnej infrastruktury kanalizacji sanitarnej u zbiegu ulic Ogrodowej i Młyńskiej. Prace powinny się zakończyć z początkiem września. Kierowców prosimy o ostrożność i wyrozumiałość.

Bezpieczniej na os. Polanka

Dodane: Piątek, 16 sierpnia 2019

W poniedziałek (19.08) rozpocznie się budowa kolejnego wyniesionego przejścia dla pieszych. Infrastruktura zmuszająca kierowców do zwolnienia przed przejściem zostanie zbudowana na ul. Wierzbowej, przy skrzyżowaniu z ulicą Dębową.  

Żołnierzom, co nie złożyli broni

Dodane: Czwartek, 15 sierpnia 2019

Inscenizacja historyczna „Wolność przyszła z lasu” była głównym elementem polkowickich obchodów Święta Wojska Polskiego.