fbpx

Górnik wraca do gry

Ze sportowych aren

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej covidową kwarantanną do rozgrywek ligowych wracają piłkarze Górnika Polkowice. W sobotę 24 kwietnia zielono-czarni podejmować będą u siebie Olimpię Elbląg.

Podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia pomimo trzech zaległych spotkań są liderem eWinner 2 Ligi, wyprzedzając o jedno oczko Chojniczankę Chojnice i GKS Katowice, który również miał covidową przerwę. Polkowiczan czeka prawdziwy piłkarski maraton. Górnicy do końca sezonu grać będą praktycznie co 3 dni, a mecze rozgrywane będą środa – sobota.

Już w najbliższą sobotę rywalem naszego zespołu będzie 17. zespół ligowej tabeli – Olimpia Elbląg. Jesienią nasi piłkarze pokonali rywala na jego terenie 3:0, a na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Eryk Sobków oraz Mariusz Szuszkiewicz.

Jak będzie tym razem przekonamy się w sobotnie południe. Mecz będzie można zobaczyć NA ŻYWO w aplikacji mobilnej EWINNER(za darmo) oraz na stronie https://sportize.pl/home (opłata miesięczna). Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 13.00.